Banese prej 66m2 ne Prishtine

Shitet nga: edi 21 Pri 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 000 EUR

Komuna: Prishtinë
66 metra katror guzhine dhome gjumi banjo dhe koridor me ballkon pallati ngjitur me shetitoren vend ideal per pushime per me shume mund te kontaktoni ne cell 00355697503309
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim