Leshohet furra me qera me komplet paisjet ne Ulqin

Shitet nga: Slloba 16 Pri 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
leshohet me qera furra me komplet paisjet ne pllazhen e madhe perball Copagabana-s furra gjindet ne rrugen kryesore dhe ka pamje nga hyrja e pllazhes Copagabana per me teper informata kontakto
Me Pronarin Slloba
Tel +382 69 508 331
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim