Leshoj Lokal me Qera

Shitet nga: arben përvetica 15 Dhj 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Shteti: Shtete të tjera
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Jap lokalin me qera 110 m2, I cili gjindet ne lagjen Arberia ish Dragodan Rr 24 maji ne afersi te ambasades Hungareze dhe Amerikane,
lokali eshte I pershtatshme per qdo lloj veprimtarie. per shume biznese si p.sh ( zyre, frizer/e, rrobaqepese, Depo locale agjencione)
Lokali ka mundesi qe te jet I ndare 60/60 m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim