NE TIRANE, OKAZION PER INVESTIM, SHITET NDERTESA

Shitet nga: Gjergji 15 Mar 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 000 EUR

Shteti: Shqipëri
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, Apartament, Shtëpi e veçuar
Në afërsi të: Qendrës kryesore
Komuna: Prishtinë
Në rrugën Medar Shtylla shitet ndërtesë 5-katëshe tërësisht e kompletuar (konvikt) dhe me çertifikatë të rregullt pronësie. Godina disponon 40 apartamente. Sipërfaqja e ndërtesës është 1500 m2 në një tokë 400 m2. Secili nga apartamentet ka të përfshirë një dhomë, një Tualet, një kuzhinë gatimi, ajër të kondicionuar dhe gjatë të gjithë vitit është i dhënë me qera për student. Kjo e fundit e bën një mundësi shumë të mirë investimi duke qenë se në një vit të ardhurat janë rreth 88000 Euro. CMIMI ESHTE I DISKUTUESHEM!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim