OKAZION! SHITET LOKAL (CLUB) NE TIRANE

Shitet nga: Gjergji 15 Mar 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

395 000 EUR

Shteti: Shqipëri
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh
Në afërsi të: Zonës rekreative
Komuna: Prishtinë
Në rrugën e elbasanit përballë Calvin, shitet lokal (club) i mobiluar së fundmi. Ambjenti ka leje për aktivitet 24 orësh, ka punime shumë cilësore dhe me izolim anti zhurmë. Gjithashtu është i kompletuar deri në detajin më të vogël me shumë shije. Për momentin ju ofron edhe mundësinë e blerjes për investim afatgjatë duke qenë se ka gjendje një qeramarrës me 1500 Euro neto në muaj. CMIMI...?! I DISKUTUESHEM!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim