OKAZION! Shitet ambjent komercial

Shitet nga: Gjergji 15 Mar 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 000 EUR

Shteti: Shqipëri
Në afërsi të: Qendrës kryesore
Komuna: Prishtinë
Në rrugën Ali Demi përballë me ish uzinën Gjeologjike, shitet me çmim okazion (-10% nga çmimi i tregut) ambjent komercial i MOBILUAR me të gjitha pajisjet e nevojshme për bar-pastiçeri kënd lojrash. Ambjent ndodhet në katin 1 me fasadë tërësisht nga Jugu dhe me akses të menjëhershëm në rrugën kryesore. Hapsira e brendëshme përbëhat nga një ambjent i gjerë i shfrytëzueshëm për bar-kafe pastiçeri një ambjent (kënd) lojrash për fëmijë dy tualete dhe një depo. Zhvillimi që po merr zona (me ndërtime të reja) ku ndodhet njësia komerciale e bëjnë një mundësi shumë të mirë investimi duke marrë parasysh shtimin e shpejtë të numrit të popullsisë që pritet të ndoshë brenda një periudhe disa mujore. CMIMI?! I DISKUTUESHEM!!!!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim