Objekti Leshohet me qira si dhe shitet

Shitet nga: Ibrahim 02 Mar 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Shteti: Shtete të tjera
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh
Në afërsi të: Qendrës kryesore, Zonës rekreative
Komuna: Prishtinë
Objekti gjendet ne prishtin rruges per parkun germia objekti ka kto veqori 1504m2 osht 5kat osht ne funksion 3salla te medha restaurantin terasen 12dhoma ashensorin nxemje me kalldaj dhe kanalore agregatin posedon rregullim te vequar per te interesuar mund dhe te vizitojn ose ne numrin e telefonit 044449605
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim