Objekti biznes me 5 ari truall ne Aktash

Shitet nga: Private 08 Shk 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Për vendbanimin: Pishinë, Ndërtesë e re, Ballkon / Terracë, Apartament, Ashensor, Shtëpi e veçuar, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Shitet objekti ne lagjen aktash MUHAXHERET ka gjithsej 12 dhoma te cilat mund te perdoren per zyre apo tjeter, plus ka hapsiren e restoranit dhe kuzhinen dhe terasen mbrapa , parkingun para per 6 vetura , per meshum info 00377 44 318 318.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim