Pajisje shtepie si p.sh Kompjuter dhe dollap

Shitet nga: Selim 11 Pri 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Prishtinë
Nje monitor nje mi(Maus) 2 printer me ngjyra bardh e zi
Nje printer me ngjyra te ndryshme
Nje testatur
Dhe nje dollap per tesha komplet
Çmimi me marrveshje
nr i kontaktit 044-134-745
Arsyeja renovimi i shtepis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim