SHITET BAR - KAFE DUPLEX NE TIRANE

Shitet nga: Gjergji 24 Mar 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 000 EUR

Shteti: Shqipëri
Në afërsi të: Qendrës kryesore
Komuna: Prishtinë
Në rrugën Hoxha Tahsim, shitet ose jepet me qera ambjent komercial duplex i mobiluar për bar kafe. Prona ndodhet në zonë të mirë populluar dhe është mjaft e përshtatshme për ushtrimin e aktivitetit të Bar-Kafesë dhe jo vetëm. Ambjenti i jashtëm ka verandë të vogël e përshtatshme për 2 deri 3 tavolina. Hapësira e brendshme përbëhet nga dy kate ku në katin e parë është pozicionuar Bari (Banaku), ka një hapsirë me 3 tavolina, depo (magazina) dhe tualeti i ndarë për femra dhe meshkuj. Kati i dytë është i përbërë nga dy hapsira me tavolina në njërin krah të pajisura me karrige dhe në tjetrin të pajisura me kolltuqe. Në mobilim përfshihen gjithashtu sistemi ngrohjes, Aspirimi, videoprojektori dhe sistemi qendror i fonisë. Cmimet si për Shitje ashtu edhe për qera janë plotësisht të DISKUTUESHME!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim