SHITET SUPERAPARTAMENT

Shitet nga: Gjergji 15 Mar 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 000 EUR

Shteti: Shqipëri
Për vendbanimin: Pishinë, Ndërtesë e re, Ballkon / Terracë, Apartament, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh
Në afërsi të: Zonës rekreative
Komuna: Prishtinë
Shitet/Jepet me qera apartament 2+1 + Garazh në një nga komplekset e banimit më moderne në Tiranë. Apartamenti ndodhet në kompleksin Touch of the Sun në zonën e Mjull Bathores në periferi të Tiranës. Ambjenti i brendshëm është i kompozuar në një ambjent ndënjie/ngrënie, një kuzhinë gatimi e veçuar nga ambjenti tjetër, dy dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe dy ballkone. Ambjenti shitet i mobiluar. Kompleksi ku ndodhet apartamenti ofron pishinë, ambjent argëtimi për të rritur dhe fëmijë, bar kafe, palestër, etj. Blerja e këtij apartamenti nga persona të interesuar mund të jetë edhe një MUNDESI E MIRE INVESTIMI. Për çdo informacion shtesë në lidhje me detaje të tjera na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim