SHITET VILE 3 KATESHE + PAPAFINGO+PISHINE+OBORR

Shitet nga: Gjergji 15 Mar 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 000 EUR

Shteti: Shqipëri
Për vendbanimin: Pishinë, Ballkon / Terracë, Apartament, Shtëpi e veçuar, Hapësirë parkimi / Garazh
Në afërsi të: Zonës rekreative
Komuna: Prishtinë
Në rrugën Mihal Grameno në një zonë shumë të qetë (rezidenciale me vila) shitet vilë 3-katëshe me çertifikatë të rregullt pronësie. Ndërtesa ka një njollë ndërtimi prej 138.5 metër katror në një truall prej 469 metër katror. Prona është e rrethuar me mure të suvatuara me dy hyrje me portë metalike dhe elektrike me citofoni. Ka vendparkimi dhe është e shtruar me pllaka betoni. Ka oborr me gjelbërim me pemë të ndryshme. Ka një pishinë funksionale me të gjitha pajisjet e nevojshme si pompa furnizimi e shkarkimi etj. Veç oborrit ka edhe vend pushimi tip verandë e mbuluar me gjelbërim si dhe një vend për gatim jashtë tip oxhak (zgarë). Ndërtimi është shumë cilësor me sistem ngrohje qendror (kaldajë) në të gjitha ambjentet e vilës. Gjithashtu në të gjitha dhomat ka të vendosur kondicioner. Soxhorno është e pajisur dhe me oxhak funksional. Kuzhina e pajisur me te gjitha pajisjet. Tualetet janë të kompletuara dhe me vaska me hidromasazh. Në katin e dytë ka një ambjent i ideuar për zyrë. Kati zero duke qenë se ka kontakt direkt me rrugën kryesore dhe hyrje më vete mund të përdoret edhe për aktivitet privat si zyra, dyqane, etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim