Shiten apartamente ne qender te Tiranes

Shitet nga: Gjergji 15 Mar 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Shteti: Shqipëri
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, Ballkon / Terracë, Apartament
Në afërsi të: Qendrës kryesore
Komuna: Prishtinë
Në rrugën Mihal Duri në krah me rrugën e Durrësit pas ministrisë së Arsimit shitet apartament 3+1 në ndërtim të ri. Ambjenti është i përbërë nga 3 dhoma gjumi tre tualete ballkon dhe një ambjent ndenjie/ngrënie. Orientimi i apartamentit është nga Lindja. Ndërtesa ku ndodhet ky ambjent banimi është pranë qendrës së Tiranës dhe pranë të gjitha faciliteteve publike dhe private. Cmimi i diskutueshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim