Shitet ambjent komercial NEN KOSTO!!!!!

Shitet nga: Gjergji 15 Mar 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

108 000 EUR

Shteti: Shqipëri
Në afërsi të: Qendrës kryesore
Komuna: Prishtinë
Në një nga zonat më të mira të Tiranës në rrugën Shyqyri Ishmi, shitet ambjent komercial RRETH 20% NEN CMIMIN E REFERENCES SE SHTETIT. Ambjenti ndodhet ne buze te rruges. Kompozimi i brendshëm është i përbërë nga një sallë e gjerë me dy pjesë, një depo, një tualet. Ambjenti shitet i mobiluar dhe aktualisht në gjendje pune me qeramarrës i cili ka paguar deri në Dhjetor dhe me mundësi rinovimi. Në hyrje të ambjentit në shkallë ka ambjent për dy/tre tavolina. Zona ku ndodhet njësia tregtare është pranë qendrës dhe gjithashtu është shumë e populluar. Cmimi i diskutueshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim