Shitet ambjent komercial në zonë turistike Golem

Shitet nga: Gjergji 15 Mar 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 000 EUR

Shteti: Shqipëri
Në afërsi të: Sipërfaqes ujore
Komuna: Prishtinë
Shitet njësi tregtare në Golem në zonë turistike. Ambjenti ndodhet në kompleks shumë të mirë mes gjelbërimit dhe pishave dhe shumë pranë plazhit. Gjithashtu kompleksi është i banuar tërësisht dhe ka dy pishina çka bën që të ketë fluks klientësh gjatë të gjithë kohës. Për informacione t] mëtejshme na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim