Shitet apartament ne qender te Tiranes

Shitet nga: Gjergji 24 Mar 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

174 000 EUR

Shteti: Shqipëri
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Apartament, Ashensor
Në afërsi të: Qendrës kryesore
Komuna: Prishtinë
Në qenër të Tiranës në ndërtim të ri 15-katësh shitet apartament në gjendje shumë të mirë. Apartamenti ndodhet në katin e 13-të. Spërfaqja e brendshme është e përbërë nga një korridor i ndarë nga ambjentet e tjera, dy tualete (njëri ditor tjetri në dhomën matrimoniale), një sallon ndenjie ku përfshihet edhe ambjenti i gatimit, dy dhoma gjumi dhe dy ballkone. Apartamenti ka orientim nga Lindja dhe Perëndimi si dhe ka një pamje të gjerë dhe të lirë. Vendndodhja e pronës në një pallat të ri me ashensor, në qendër të kryeqytetit, pranë çdo faciliteti dhe shërbimi publik dhe privat e bëjnë një vend shumë të mirë për banim dhe një mundësi shumë të mirë për blerës potencial. Gjithashtu e pajisur me dokumenta të rregullta pronësie. Mos hezitoni të kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim