Shitet lokali ne rrugen B 185m2

Shitet nga: Ibrahim 19 Shk 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Shteti: Shtete të tjera
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, Hapësirë parkimi / Garazh
Në afërsi të: Zonës rekreative
Komuna: Prishtinë
Lokali gjendet tek rruga B ka 185m2 qmimi per m2 esht 1650 bejm marrveshje dhe diqka me ndrrim dokumenta nga pronari presim blers 044 449 605
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim