Truall në Prishtinë, tek rrethi(Te Ismeti

Shitet nga: erti 21 Nën 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Prishtinë
Shes truallin i cili ka 7-ari, dhe rruga është e asfaltuar me kocka , deh kalon pranë truallit. Cmimi i negociueshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim