G L O B B U S - V I B E R ; 044 888 475 & ..

Shitet nga: GLOBBUS Sot 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Normstahl Sectional Doors for Garages.

Quality comes out on top. Normstahl. Since 1946 synonymous with durable and stable
garage doors featuring premium quality.NTP" GLOBBUS" ,përfaqësues i vetëm i autorizuar për shitjen dhe montimin e dyerve Gjermane për garazha
në tregun e Kosovës, njofton konsumatoret se nga disa dyqane po reklamohen dhe shiten dyer per garazha duke Kopjue dhe keqëpërdor reklamen e dyerve tona / të prodhuesit NORMSTAHL Germany/.

KUJDES! ATO NUK JAN DYER ORIGJINALE POR VETEM IMITIME - KOPJE!

DYERT ORIGJINALE MUND TE GJENI VETEM TEK NE!

PERVOJ 14-VITE

GARANCIONI; 10-VITEAndaj,kujdes para se të bleni derën e garazhës,nga shitës të pa-autorizuar !?


Kompania jonë është e autorizuar dhe e licencuar nga Fabrika Gjermane NORMSTAHL që nga viti 2001,dhe dyerët origjinale mund t'i gjeni vetëm në sallonet tona të shitjes në ;

- Prishtinë , Kodra e Trimave . Mob. 044-888 475 , 044- 113 718
- Gjilan, rr.e Ferizajit Mob. 044/ 049 - 147 284
- Prizren, lagja Arbana Mob. 044- 255 079Për çdo informat ,ju lutemi na kontaktoni ne tel. me lartë !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim