--LOKALE LOKALE NE QENDER TE QYTETIT--

Shitet nga: objekt afarist 24 Krr 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet objekt dhe shtepi banimi ne qender te qytetit shum afer komunes kuptohet ne Ulqin per info ma te hollsishme
kontakt tele 0038268413737 dhe 0038268733110
qmimi i arsyeshum objekti i posedeon gjitha lejet .
Gjindet ne qender te qytetit dhe ne rrugen ma te fkrentume mes dy pllazhave,rruges qe te lidh me Shqiprin,me Barin etj. Objekti eshte shum afer Komunes,Sh.Shendetit,S.Autobusave,Postes,Gjygjit,Bankave etj.
Objekti eshte ne vendin dhe rrugen ma te frekuentuar te qytetit dhe eshte i pershtatshum per gjdo lami biznesi.
Lokalet kan rreth 350m2 plus kati i siperm ka gjithashtu 350m2 d.m.th gjithsejt objekti i ka 700m2 , plus ka hapsir mrapa dhe parking te mjaftushem perpara, objekti eshte i ndertum prej materialit shum te fort dhe mund te ngritet hala me lart edhe 3 deri ne 4 kate pa problem ,objekti dhe vendi eshte ideal.Pre nje pjes pranoj edhe kompenzim.
Presim bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim