Shitet Shtepia ne Deqan

Shitet nga: Xhevdet 11 Mar 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia moderne me 10 ari tok ne Deqan, Shtepia asht 2 kate dhe podrum ,me nxemje qendrore,e izolume me stiropoll 10 cm dhe ka nje plan modern ,ai qe e blen i merr qera per qdo muj nga 300 E. asht e ndertume me matrial te fort dhe per marak, nuk ka nevoj as per ni investim,arsya e shitjes jetoj jasht kosove dhe du mi ble ni shpi ketu ku jetoj, Shpia mund te shihet qdo dit. dhe shitet me ni qmim
shum te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim