1.30 ari ne Prishtine afer Parkut te Qytetit !!

Shitet nga: Adhurim 10 Pri 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Prishtinë
shes 1.30 ari afer parkut te qytetit qimi 25000 [njizet e paesmi euro]dokumentet jan ne emrin tim dhe perkthimin mundemi me ba te noteri mrena dites. atu ka qen nji shtepi dykatshe dhe tashtijan vetem temelat e katit te par.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim