Jap me qira katin e shtepis ne dragodan

Shitet nga: Abdyl Zhubi 21 Pri 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Jap me qira katin e shtepis me dy dhoma,kuzhin,koridor dhe banjo ,me parking te sikuruar.shtepia gjindet ne dragodan (arëberi)afer ambasades Ruse .shtepia eshte komplet e mobiluar qmimi shume i volitshtem 150 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim