*Kat shtepi me qira ne Arberi/Dragodan.☻☻

Shitet nga: REAT 26 Qer 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
*Kat shtepi me qira ne Arberi/Dragodan.
*Pershkrimi i shtepise:
-Siperfaqja:100 m²
-Kati: II-te
-Renditja:2 dhoma gjumi,sallon,kuzhine,banjo dhe 2 ballkona.
-Kati i shtepise posedon rezervuar prej 1000 L uje,nxmeje qendrore me pelet,rryme 24h dhe pamje nga qyteti.
-Cmimi: 600 € (ne cmim jane te perfshiera te gjitha obligimet).
Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim