Leshoj dy kate te shtepise me qira

Shitet nga: Buli 25 Mar 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshoj dy kate te shtepise me qira,kati pare ka 2 dhoma gjumi ,sallonin me kuzhine dhe nje banjo,kurse kati dyte ka 1 dhome gjumi ,sallonin me kuzhine,banjo dhe nje ballkon.Qmimi per njerin kate eshte 200.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim