Ofrojme shtepi, banesa dhe troje N.SH."AKS AGEN..

Shitet nga: AKS AGENCY 16 Krr 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Keni nevoj për ndërtim të shtëpise,
Keni nevoj per banese, Keni nevoj per trolle,
Keni nevoj per lokale,
jeni ne dileme se si do te arrini , keni asete që doni t'i kembeni, keni troll, automjet një pjesë të parave, krejt me këto mjete doni që ti shëndrroni në diqka tjetër, doni shtëpi, banese, lokal, doni që këto ti arrini me kredi. NE KEMI MENDUAR PER TE GJITHA KETO MUNDESI QE KLIENTVE TONE T'JU BEJME ZGJIDHJEN MA TE LEHTE DHE MA TE SHPEJTE, ANDAJ MOS HEZITONI NA KONTAKTONI NA VIZITONI DHE NE JU BEJME TE GJITHA ZGJIDHJET E MUDSHME, NE JU PROPOZOJME E JU ZGJEDHNI OFERTEN ME TE MIRE TE MUNDSHME.

Agjencioni për Patundshmëri:
N.SH. " AKS AGENCY"
Tel: 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim