RENOVIMIN E KULMAVE SI DHE NDERTIMIN E TYRE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: albi Dje 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
KRYEJM KETO PUNE `


BEJM RENOVIMINE KULMAVE SI DHE MONTIMIN E TYRE PO ASHTU IZOLIMIN MBRENDA DHE JASHTE IZOLIMINE NE MENYR SHUME TE SIGURT I SHFRYTZOJM EDHE HAPSIRAT MBRENDA KULMAVE JAN ATO HAPSIRA QE JANE SHUME TE PERSHTASHME , PER PUNET TONA PERKUJDESEN EDHE ARTITEKET TANE LAJM NE NR 044-854-578 DH E044-257-561 FLM PER MIRKUPTIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim