RENOVIMIN E KULMAVE SI DHE NDERTIMIN E TYRE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: albi 15 Dhj 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
KRYEJM KETO PUNE

BEJM RENOVIMINE KULMAVE SI DHE MONTIMIN E TYRE PO A SHTU IZOLIMIN MBRENDA DHE JASHTE IZOLIMINE NE MENYR SHUME TE SIGURT I SHFRYTZOJM EDHEHAPSIRAT MBRENDA KULMAVE JAN ATO HAPSIRA QE JANNE SHUME TE PERSHTASHME,, PER PUNET TONA PERKUJDESEN EDHE ARTITEKET TANE LAJM N E NR 044-854-578 DH E044-257-561 FLM PE RMIR KUPTIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim