RENOVIMIN E KULMAVE SI DHE NDERTIMINE E TYRE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: albi Dje 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
KRYEJM KETO PUNE `...................................
BEJME RENOVIMIN E KULMAVE SI DHE MONTIMIN E TYRE PO ASHTU IZOLIMIN MBRENDA DHE JASHTE IZOLIME NE MENYR SHUME TE SIGURT I SHFRYTZOJM EDHE HAPSIRAT MBRENDA KULMAVE JANE ATO HAPSIRA QE JANE SHUME TE PERSHTASHME PER PUNET TONA PERKUJDESEN EDHE ARTITEKTET TANE LAJM NE NR 044-854-578 DH E044-257-561 FLM PER MIRKUPTIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim