RENOVIMIN E KULMAVE ME KOMPENZIM AUTOMJETE DHE..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: albi 21 Shk 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
KRYEJM KETO PUNE

BEJME RENOVIMIN E KULMAVE SI DHE MONTIMIN E TYRE PO ASHTU IZOLIMIN MBRENDA DHE JASHTE IZOLIMINE NE MENYRE SHUME TE SIGURT I SHFRYTZOJM EDHE HAPSIRAT MBRENDA KULMAVE RREGULLIMIN ME KNAUF ,JANE ATO HAPSIRA QE JANE SHUME TE PERSHTASHME. PER PUNET TONA PERKUJDESEN EDHE ARKITEKTET TANE LAJM NE NR 044-854-578 DHE 044-257-561 FLM PER MIRKUPTIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim