(SHITET) SHTËPI afër Qafes në Tophane

Shitet nga: KOSOVA REAL ESTATE 07 Tet 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Qafa - Tophane
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitet SHTËPIA të Qafa në Tophane, afër Shkollës "Meto Bajraktari". Sipërfaqja (200m²) 2 Kate. Ka Truall (3.55 Ari) me Objektet ndihmese, Garazha, Shupa dhe nje Objekt tjetër banimi me hyrje të veqant.

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim