(SHITET) SHTËPI në Matiqan (afër "Xhamia e Matit")

Shitet nga: KOSOVA REAL ESTATE 11 Shk 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Matiqan
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
SHTËPIA është dykatëshe me sipërfaqe totale (220m², dhe oborr 310m²).

· KATI i I - Korridor, ballkon, dy dhoma, banjo, kuzhinë + aneks, dyshemeja me parket, nën shkallë shpajz. Dhomat janë të ndara me dyer paluese por dhomat mund të bëhen bashkë dhe të bëhet një sallon me dimensione 11x5m.

· KATI i II – Korridor, katër dhoma të gjumit, dyshemeja me parket, ballkon, banjo.

· Shtëpia ka 3 lloje të nxemjes me rrymë, naftë edhe dru.

· Ka kyqje në rrjetin e rrymës, ujësjellësit dhe kanalizimit.

· Oborri ka edhe bunar.

· Shtëpia ka edhe garazh dhe qasje direkt në rrugë.

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: Tel: +37744108703
E-mail: kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim