SHTEPIA 3 KATESHE ME 5 ARI TRUALL + LOKAL

Shitet nga: shpija 28 Shk 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHITET SHTEPIJA 3 KATSHE ME LOKAL CE MUND TE SHRYTEZOHET MENIHER PER MINIMARKET ME TE GJITHA PAISJET DHE 5 ARI TRULL
RRUGA 27 NENTORI KODRA E TRIMAV RRUGA KRYESORE QE QARKULLON LINJA E AUTOBUSAVE 3A INFRASTRUKTUR E PLOT UJE , BUNAR , RRYM, KANALIZIM, INTERNET , bejm edhe ndrim me banesa
PER ME SHUM INFO 044 783-189
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim