SHTEPIA DRAGODAN SHITET- IPET ME QERA

Shitet nga: Albert 18 Shk 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Gjergj Balsha
Sipërfaqe: 260 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia në lagjën Dragodan, e cila gjendet afer bazës së kforit në Prishtinë.

Ka oborr të rregulluar, ka bunar,pariking,i gjithë oborri përfshin 7 ari e 20 m2.
Shtëpia përmban: Bodrumi plus dy kate
.
Kati i parë ka një dhomë gjumi, një sallon, kuzhinë, një banjo, dhe ka dy terasa dhe është e mobiluar tërsisht.

Kati i dytë ka dy dhoma gjumi, një sallon, kuzhinë, banjo dhe dy terasa dhe është e mobiluar tërsisht.
Shtëpia mund të përkthehet menjëher.

IPET ME QERA
Po ashtu mund të lëshohet me qera komplet shtëpia, e cila është e përshtatshme për ambasada apo edhe organizata të ndryshme.
Bëj ndërrim edhe me banesa nese me konvenon.
Presim bleres serioz.
Ju faliminderit për mirëkuptim.

Po ashtu leshoj edhe per ndertim te larte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim