SHTEPIA NE SHITJE

Shitet nga: DA VINCI 25 Shk 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Adresa: VETERNIK
Sipërfaqe: 440 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtepia eshte ne lagjen Veternik (afer shkolles se mjeksisè Ali Sokoli, 400m) dhe ka ketè renditje:
4 apartamente luxoze, terasè, kopsht, garazhè, parking te mjaftueshem, ne nje zone te qete me gjelbrim e pamjje te bukur.
Shtepia eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim. Pronari posedon gjithè dokumentacionin e duhur!
Qmimi: Me marrveshje!

Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
Tel/Viber +377 45 951358
imobanimi@gmail.com
Zyra: ILIRIJA
Rr. Deshmoret e Kombit (perball Hotel Baci)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim