SHUMË SHTËPI NË PRISHTINË - N.SH "AKS AGENCY"

Shitet nga: AKS AGENCY 16 Krr 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHESIM SHUMË SHTËPI - VILLA DHE BANESA NË PRISHTINË: LAGJIA " NIC " 3 SHTËPI , VETERNIK DY SHTËPI, NË ARBËRI DY SHTËPI, NË KOLOVICË DY SHTËPI, NË RRUGËN E BLEDIT NJË SHTËPI, NË SOFALI NJË SHTËPI ,NË QENDRESË NJË SHTËPI.
GJITHASHTU LESHOJMË SHTËPI ME QËRA SI DHE BANESA NË F. KOSOVË .

Ne ju ofrojmë banesa në objektet më moderne të qytetit në Lagjen e Spitalit ne kompleksin RELAX 4 dhe RELAX 5 me çmime shumë të volitshme, me kredi pa kamatë për tri dhe pesë vite, me pjesmarrje 40 %.

Gjithashtu ne ju ofrojmë edhe banesa në Obiliq në objektin e ri në rrugën e Shkupit me çmime shumë të lira.

Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH : AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim