Shitet Villa ne Boge te Rugoves

Shitet nga: Burim 09 Nën 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Villa gjindet ne fshatin Boge ne Rugove afer kompleksit "Relax Rugova". Jane 3.8 ari truall, shtepia ka 110 metra katror me tre dhoma te gjumit, dhoma e dites me kuzhine, banjo, dy terasa si dhe nje podrum.
Villa nuk ipet me qera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim