Shtëpi në shitje në Marigona 2

Shitet nga: Donika 08 Gsh 07:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shesim shtëpinë me dy hyrje në " Marigona 2" (50 metra nga Baumarketi) në Veternik, Prishtinë.
Katet përdhesë kanë dhomën e madhe të ditës, kuzhinën, nga një dhomë gjumi, një banjo dhe një depo.
Katet e para kanë nga dy dhoma gjumi ( njëra me kloset) ,një banjo dhe dhomën për larjen dhe terrjen e rrobave.
Në katet e dyta ka edhe nga një dhomë ( pune apo gjumi) dhe terrasën e madhe, e cila mund të shfrytëzohet ndaras por edhe nga të dy shtëpitë, e bashkuar.
Shtëpia është e rrethuar me rrethojë, ka një kopsht dhe dy vende parkingu. Që do të thotë që secila shtëpi i ka gjithsejtë nga 4 dhoma gjumi, nga një sallon të madh me kuzhinë dhe nga dy banjo.
Ka ujë 24 orë ( 2 rezervuar nga një mijë litra) si dhe nxemjen qendrore me pelet ( të vendosura në një aneks ekstra të ndërtuar prapa shtëpisë)
Katet përdhese dhe katet e para kanë roleta alumini.
Shëpia është e izoluar me fasadë 12 cm. Përveq kabllos ka edhe antenë satelitore. Prapa shtëpisë ka edhe një aneks, ku jane rezervuaret e ujit, kalldaja e ngrohjes si edhe nje dhome ( diku 17,5 metra katror) me hyrje te veqante, per kafshë apo depo.
Shtëpia ka, komplet me gjithë terrasë, 628 m2 dhe oborr 174 m2.
Shtëpia është e legalizuar.
Çmimi për një shtëpi është 199 mijë euro (e mobiluar). Shtëpia shitet edhe e pa mobiluar.
tel.; 045 506 508 dhe viber 0037745 506 508.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim