Shtëpia e re moderne me stil Zvicërran

Shitet nga: 044 157 749 28 Gsh 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia e re moderne në stil Zvicërran .Shtëpia me gjithë oborr i ka 5.54 arë.
vetëm shtëpia ka 180 m2 , ka 4 dhoma xhumi, sallonin,kuzhinen dhe trepezarin, 2 banjo,tre ballkona,një terasë të madhe ,veranden dhe garazhen.Oborri është i rregulluar me gjelbrim dhe i rrethuar me rrethoj si dhe me infrastruktur komplete .Shtëpia gjendet në Bërrnicen e Eperme në afërsi të rrugës kryesore Prishtinë-Podujevë në kilometrin e katërt , 100 metra larg rrugës kryesore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim