Shtëpia prej 300m2 ne Prishtine

Shitet nga: Fadil Lahi 08 Qer 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Kodra e trimave
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shesim shtepin gjendet ne Kodren e trimave shtepia eshte ndertim i ri dhe i gatshem per banim e gjitha e mobiluar Shpia dhe oborri gjithsej kan 4 ari. Bejme marveshje edhe me ndrrime te mundshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim