Shtepi 3 kateshe, Tasligje 1, me 6 ari truall.

Shitet nga: Agjensioni ALDO 24 Krr 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

545 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Shtepia 3 kateshe, me 6 ari truall, 550 m2,ne Tasligje 1.
Shtepia gjindet ne vend shume te mire qasje ne dy rruget kryesore te lagjes. Posedon ne cdo kat nga nje banjo dhe shpajz, cdop kat eshte i veqant nga njeri tjetri. Shtepia posedon tre dhoma gjumi, tre kuzhina me sallon , tre dhome pritje dhe tre dhoma per femije, d.m.th. cdo kate i ploteson kushtet per nje familje, sepse cdo kat eshte me shume se 140 m2 hapsire e shfrytezushme. kati pare posedon edhe nje lokal me depo i pershtatshem per veprimtari biznesi. Ndersa shtepia ne teresi eshte e pershtatshme per cdo lloj veprimtarie, ose qira per ambasada te huaja.
Qmimi eshte 545 000 Euro, i diskutueshem dhe me mundesi te kompenzimit me disa banesa ne Prishtine qe nuk e kalojn 70 % qmimin total ndersa tjerat duhet te jen pagese ne Euro.
kontakt:044 444 221 / 049 559 144
per me shume vizito www.aldo-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim