Shtepi me Qmim Shume te Lire

Shitet nga: ERONA shpk 29 Nën 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 660 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shes shtepine e cila gjendet te Shkolla Hajvalise, eshte 4 katshe esht me dy hymje, me siperfaqe prej 660m2,dhe 2 ari oborr,te dy hymjet e kan planin e njet te rregullum mbrenda.esht ne gjendje te banushme,esht vertet nje shtepi moderne dhe e ndertuar ka pamje fantastike,shtepija posedon infrastruktur te plot,gjendet ne nje lagje shum te qet per banim, me komoditet ka nje kopsht te bukur dhe relaksus nje vend ideal per te jetuar nje jet te qet , Renditja. ne Katin Perdhes shtepia ka koridor,1dhom dite,2 shpajz,nje banjo dhe 1shpajz ku esht e vendosur nxemja qendrore. ne katin e Par,shtepia ka.1 sallon,1kuzhin,1 dhom gjumi,dhe 1 banjo ne katin e Dyt,shtepia ka 3dhoma gjumi,1banjo dhe nje terras ne katin e Tret shtepia ka 1 dhom tgjumit,ose dites,1 banjo,1shpajz,dhe nje terras po ashtu edhe hymja tjeter i ka keto dimenzjone esht po ne te njetin plan. shtepia eshte pajisur me nxemje me internet dhe ujesjells,

Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:
+38649618848

Ose ne E-mail: amar_leci2@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim