*Shtepi me qira ne Rr:Shaban Polluzha.☻☻

Shitet nga: REAT 26 Qer 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
*Shtepi me qira ne Rr:Shaban Polluzha(mbrapa TEB Bankes)
*Pershkrimi i baneses:
*Kati: I-re
-Siperfaqja: 90 m²
-Renditja:1 dhome,sallon me kuzhine,banjo dhe ballkon.
*Kati: II-te
-Siperfqja: 90 m²
-Renditja:4 dhoma,banjo dhe ballkon(shtepia posedon garazh,nxemje qendrore me rryme dhe dru).
-Cmimi: 800 €Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim