Shtepi ne Durres 5 minuta nga Plazhin.

Shitet nga: Hekuran 01 Tet 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga Doktore Lluka Dhimitri
Sipërfaqe: 118 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepija ne DURRES me 750 metro toke e hipotekuar dhe 118 m2 banese 2+1 me garazh. Shtepija eshte ne gjendje mjafte te mire e ndertuar ne vitin 2002 nga muratore eksperte dhe me themelle 1.5 metro nen toke me plinta mjate te forta, qe perballojne deri ne 3 kate. Pozicioni i i shtepise eshte mjafte i mire sepse ndodhe afer portit te Durresit me ekzaksishte mbas Galatktikes dhe 10 minuta ne kemb nga qendra e qyteti poashtu 5 minuta large plazhit me infrastukture shum te mire. Toka eshte mjafte e madhe dhe ne forme L, ne te cilen 300 m2 jane para shtepise dhe mund te behet nje lulishte mjafte e bukur dhe 400 m2 pas ne te cilen jane te zena 118 m2 aktuale dhe pas 40 m2 te garazhit, dhe jane anashe saje akoma mbi 200 metra2 te tjera aktualishte kopshte. Ne te cilen mund te ndertohet nje shtepi tjeter. Cmimi i shtepise eshte mjafte i arsyeshem 78 000 euro duke marre parasyshe qe vlera comerciale eshte 12000 euro 75 000 euro toka (100 euro m2) dhe 45 000 euro shtepija me gjithe garazhin.
Shtepia eshte ideale per biznes, duke marre parasyshe hapesiren e medhe te tokes ose per familje te medha ne te cilen mund te behet nje shtepi e madhe ose 2 villa familjare.
Shtepia shitet per motive emigrimi per cdo informacion na KONTAKTONI NE NR 0039 327 386 9137 OSE 324 621 7323...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim