Shtepi ne Prishtine

Shitet nga: Mentor 23 Shk 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: ulliam shekspir
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shtëpia ne Shitje bejme nderrim me banes ose me qera

Shtepia eshte 3 katëshe dhe ka 1 sallon me kuzhinë, 3 dhoma të fjetjes dhe ka 2 banjo, 2 korridore dhe nje ballkon.
Shtëpia është në një vend të qetë banimi, per me shume informata na kontaktoni

Cmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim