Shtepia me qmim shume te lire

Shitet nga: ERONA shpk 15 Mar 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet Shtepia ne Prishtine ne lagjen Qendresa , eshte nje shtepi moderne e cila ploteson gjitha kushtet per banim,Shtepia me gjith oborr gjithsej posedon 4 ari ku vetem shtepia ka 200 m2 shtepia eshte dy katshe ne katin e pare ka nje sallon nje kuzhine Nje banjo kati i dyte ka tri dhoma gjumi dhe Nje banjo .

Shtepia gjithashtu posedon dy terrasa dhe gjitha elementet tjetra per nje jete te kompletuar si Ujesjelles Bunar Kanalizim etje
Qmimi i shtepis sipas Marrveshjes.


Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:
+38649618848

Ose ne E-mail: amar_leci2@hotmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim