Shtepia në Lagj..Matiçan te Qeshmja

Shitet nga: privat 20 Shk 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 370 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shitet Shtepia ne lagj..Matiçan te Qeshmja,
Sip..6ari me gjithe shtepi,
Shtepia është e ndertuar me material te fort,
Ka pozit shume te mire ku shtrihet buze rruge,
Shtepia ka leje ndertimi dhe dokumenta te rregullta,
Perbehet nga 3 kate dhe bodrumin ku secili kat ka hyrje te veçant dhe ka nga 180m2 banim,
Pranojmë kompenzim( banes, veturé),
Qmimi: 185.000€, i diskutueshem,
Ju mirepresum bleres serioz,...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim