Shtepia ne Lagjen e Vreshtave - Prishtine

Shitet nga: Sami 03 Sht 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 500 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
*Shitet Shtepia ne Lagjen e Vreshtave ne Prishtine
*Siperfaqja 500m² (3 kate banimi, dy lokale, dy garazha dhe nje bodrum).
*E përshtatshme edhe për veprimatri të tjera perpos banimit (mjeksore, organizata, fincanciare, institucione shkollore etj.)
*Sistemi i kateve eshte i njejt sikur i banesave ku secili kat ka hyrje te veqant dhe ndamas
*Toke: 4 ari perparan dhe mbrapa shtepise e cila ka dalje kah kati i dyte
*Dokumentacioni ne rregull
*Lagje e urbanizuar, afer shkollen fillore dhe ambulanten (100 metra )
*Ndrrim i mundshem
*Çmimi me marreveshje
*Te interesuarit te lajmerohen ne kete numer telefonit: 044/881-432 si dhe Viber 37744881432
*Përsoni kontaktues: Sami Gjukaj

tagg, tag, vreshtave, vneshta, lagja e vneshtave, lagjja e vreshtave, kolovic, kolovice e re, golf passat bmw mercedes audi opel shpi shtepi villa prishtina honda mitsubishi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim