Shtepia teKomuna e Pr(Tophane)te Trekandshi

Shitet nga: .. 10 Tet 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia me 1,38ari truall,2kateshe me 130m2,nxemje qendrore me dru,shtepia ka 2 hymje,garazh dhe oborr me shpajz.Shtepia esht me leje,ka te gjitha ne rregull jam pronar prej vitit 1982.
Shtepia gjendet te Komuna e Prishtines(e vjetra) tek Trekandshi(Tophane) ne mahallen e Restaurant Liburnia,siq shifet ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim