Shtepiaprej 64m2 ne Prishtine

Shitet nga: Sali Qazimi 14 Mar 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

21 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia me siperfaqe 64 m2. 2 Dhoma gjumi salloni banjo dhe koridori

Trualli me siperfaqe 4 ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim